Jak funguje adopce Podmínky osvojení

Všechny kočičky k adopci najdete ZDE.

Vyberte si kočičku, která se Vám líbí a pročtěte si informace. Poté si s námi domluvíte setkání, kde se s kočičkou seznámíte a zjistíte, zda proběhly vzájemné sympatie 🙂 Často se stává, že zájemce přijde pro konkrétní kočku, ale domů si odnese jinou.

! Zvíře dáváme do péče pouze těm osobám, se kterými byla podepsána adopční smlouva – za žádných okolností do zprostředkované umístění nebo do zprostředkované péče !  Proč? Chceme vždy vědět, že kočička nebo jakékoliv jiné zvíře jde do dobrých rukou.

Nový majitel kočičky si zvíře musí odnést v uzavíratelné přepravce a být seznámen s podmínkami adopce.

Do nového domova je zvíře předáváno po probrání podmínek, které může nový majitel zvířeti poskytnout, následující adopční smlouvou.

Při předání kočky se osvojitel zavazuje ke kastraci (pokud již zvíře není kastrované) a k tomu, že pokud se o zvíře nebude moci v budoucnosti starat, vrátí je do péče pečovateli, od kterého zvíře převzal, pokud se nedomluví jinak.

Osvojitel je seznámen s tím, že do dvou měsíců po adopci se s ním spolek spojí, abychom zjistili, zda je vše v pořádku a jak si zvíře zvyká v novém domově – buďto telefonicky, nebo emailem.

Všechny kočky (včetně koťat) jsou vždy odčervené a prošly veterinární prohlídkou. Nezapomeňte, že náklady na každou jednotlivou kočku jsou poměrně velké a kastrace je nutnost.

Adopční dotazník ZDE

cocka
Všechny kočičky k adopci najdete ZDE.

! Zvíře dáváme do péče pouze těm osobám, se kterými byla podepsána adopční smlouva – za žádných okolností do zprostředkované umístění !  Proč? Chceme vždy vědět, že kočička nebo jakékoliv jiné zvíře jde do dobrých rukou.

Adopční dotazník ZDE

K ADOPCI