Virtuální adopce – staň se i ty Andělem!

Jak to funguje?

Virtuální adopce

Pokud byste rádi adoptovali kočičku, ale zvířátko domů pořídit nemůžete, pak je tady možnost virtuální adopce.

Do virtuální adopce neboli adopce na dálku spadají především kočičky, kterým se nedaří najít nový domov – z nějakého důvodu nám zůstali v depositu nebo klubovně a nikdo o ně neprojevil zájem.. Vaším posláním by bylo podporovat kočičku pravidelným příspěvek od 300Kč měsíčně (částka je volitelná, 300,- je tzv. startovní) a pak už jen sledovat, jak se vaší kočičce daří díky pravidelným měsíčním emailům spolu s informacemi a fotkami/videi.

Jaké jsou kroky?

Vyber si svojí kočičku

Vyberte si kočičku z nabídky níže na stránce a poté vyplňte adopční formulář. Budou vám zaslány podklady k platbě a další důležité informace. Průměrná darovaná částka se pohybuje od 300 Kč a jedna kočička potřebuje minimálně jednoho Anděla. Andělů může být i více.

Posílej pravidelný měsíční příspěvek

Pomocí virtuální adopce se stáváš jejím Andělem – a přispíváš pravidelnou měsíční částkou na její krmení, stelivo, hračky a především veterinární péči. Příspěvek také pomáhá i na chod spolku.

Dostávej pravidelný email s fotkami

Všem Andělům posíláme měsíční email s videi nebo fotkami podporované kočičky, informacemi jak se jí daří a na co všechno si pomohl přispět ♥ Díky Vaší pomoci můžeme kočičkám udělat život krásnější.

Každá pomoc se počítá. Děkujeme.

Kočičky hledající své Anděly ♥

Virtuální adopce

Jak funguje virtuální adopce?

Formulář pro adopci na dálku Virtuální adopce

Na tento email budete dostávat měsíční informace o kočičce
Jméno kočičky